EventBank artık Glue Up oldu. Kimliğimizi neden değiştirdiğimizi ve bunun sizin ve topluluğunuz için ne anlama geldiğini öğrenin.
Daha fazla bilgi edin
EventBank artık Glue Up oldu.
Daha fazla bilgi edin
glue up hero section

Entegrasyonlar

Hatta Mükemmel Yapın Daha İyi

Sevdiğiniz ve her gün kullandığınız araçları Glue Up platformuyla bağlayın veya iş akışlarınızı en üst düzeye çıkarmak için API'miz ile kendi bağlantılarınızı oluşturun.

Daha da Verimli Olun

Daha fazla müşteri edinme, etkileşim kurma ve elde tutmanın yanı sıra verilerinizi karmaşıklık olmadan yönetmek için güçlü API'ler, widget'lar ve entegrasyonlar.

chat
chat
chat
Gelişmiş Entegrasyonlar

Otomasyonunuzu Hızlandırın

Kolay tak ve çalıştır entegrasyonlarıyla Glue Up'ı en sevdiğiniz yazılıma bağlayarak zamandan tasarruf edin ve manuel görevleri ortadan kaldırın.

QuickBooks

Glue Up’ın hepsi bir arada etkileşim yönetim yazılımının en iyilerini birkaç tıklamayla kurulabilen kolay tak ve çalıştır QuickBooks entegrasyonuyla birleştirerek tam bir muhasebe deneyimi yaşayın.

Xero

Her iki uygulamadan faturalarınızı senkronize edin ve güncelleyin, satır öğeleri olarak biletleri ve üyelikleri toplayın ve her iki finans sistemini de zahmetsizce yönetin.

Zoom

Mümkün olan en iyi katılımcı deneyimi için Zoom'u Glue Up ile entegre ederek tüm çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerinizi kolaylıkla çalıştırın.

Satış Ekibi
Çok yakında

Glue Up'ta yürüttüğünüz tüm etkinliklerden kişi ve anlaşma verilerini senkronize edin ve satış, pazarlama ve destek için iş akışlarını kolaylaştırın.

Glue Up API helps you build powerful integrations just the way your business requires
Güçlü API

Kendi Başınıza Bir Şey Yapın

Güçlü API'lerimizi kullanarak Glue Up özelliklerini kendi uygulamanıza veya web sitenize hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde entegre edin.

Ayrıntılı API Belgeleri

Alt Alan Erişimi

Teknik destek

Glue Up helps you increase your outreach and personalize your communications with widgets for membership events and subscriptions
Pencere Öğeleri

Verileri Otomatik Olarak Yapıştırın

Glue Up platformu ile oluşturduğunuz etkinlikler, üyelik dizini, uygulamalar ve diğer şeyler gibi önemli verileri, kullanımı kolay widget'lar ile gerçek zamanlı olarak web sitesi ziyaretçilerinize sunun.

Etkinlik Pencere Öğeleri

Üyelik Pencere Öğeleri

Abonelik Pencere Öğeleri

Giriş Pencere Öğeleri

hepsi bir arada dediğimizde bunu kastediyoruz

Harika etkileşim buradan başlar

Hepsi bir arada Bulut tabanlı Kullanıcı merkezli